free web hit counter
Sanal Borsa Oyunları

Sanal Borsa Oyunları

Günümüzde borsa işlemleri üzerinden para kazanmak oldukça yaygın bir hal almıştır. Artık sanal platformlar üzerindende borsa oynayıp bu işi öğrenebilir ve sonra kısa süre içinde kazanmaya başlayabilirsiniz. Aşağıdaki sanal borsa oyunları, kişinin bu alandaki tecrübesini geliştirirken konuya hakim olmasına neden olacak.

Flick A Trade

Sanal borsa oyunları arasında bulunan flick a trade yaklaşık olarak 150 farklı ülkede tercih ediliyor. Oyunu IOS veya Android tabanlı mobil cihazlar Türkçe destekli olarak oynayabilirler. Özellikle yeni başlayanlara tavsiye edilen bu oyun, bu alanda uzmanlaşmanıza neden olacak.

Borsala

Borsala tamamen Türk yapımı olan oyunlardan biri olarak ön plana çıkıyor. Özellikle hisse yorumlarını bu alanda takip edebilir ve diğer borsa yatırımcılarıyla birlikte fikir alışverişi yapmaya başlayabileceğiniz bir platform olarak biliniyor.

AtaTrade Book

Sanal borsa oyunu olan AtaTrade Book, web sitesi veya mobil cihazlar üzerinden rahatlıkla oynanabilen bir yapıya sahip. Buradaki amaç ise, tamamen borsaya hakim olmanızı sağlamaktadır. Pek çok deneme yöntemini kullanarak, borsa hakkında a’dan z’ye tecrübe kazanmaya başlayabilirsiniz.

Stock Market Game

Stock Market Game ise, bu alanda geniş çaplı olarak oldukça iyi bir kaynak olacak gibi gözüküyor. Ancak şu anda sadece İngilizce dil desteği bulunuyor. Bu alan üzerinden sektör hakkında en derin bilgileri öğrenebilir, hisselere yönelik deneyim kazanmaya başlayabilirsiniz. Oyunu oynamanız için Android veya IOS tabanlı olarak bir cihaza sahip olmanız gerekiyor.