free web hit counter
Ethereum Nasıl Alınır?

Ethereum Nasıl Alınır?

Ethereum uzun zamandan beri zirvedeki kripto para birimleri arasında bulunuyor. Özellikle yatırımcılar ethereum nasıl alınır, ethereum karlı mıdır gibi soruları düşünmeye devam ediyor. Özellikle kriptolu para birimleri arasında sıyrılan bu para birimi, bulunduğu konumu her geçen gün iyileştirmeye devam ediyor. Uzman yatırımcılar bu kriptolu para biriminin geleceğin en büyük kriptolu para biriminden biri olacağınıda iddia ediyor.

Nedir?

Etherum, merkezi bulunmayan açık kaynaklı bir ağdır. Ethereum ağı, günümüzün yatırım dünyasına bakıldığında, akıllı sözleşme oluşturma gibi pek çok kullanışlı özelliğe sahiptir. Akıllı sözleşme tabiri ise, belli bir eylemin gerçekleşmesinden sonra, başka kişininde yer alması gerektiği ortaya çıkaran parametreler olarak ön plana çıkar. Bir örnek vermek gerekirse, herhangi bir hesaba para göndermek istediğinizde, akıllı sözleşme yöntemini tercih edebilirsiniz. Bu isteğin bir kez yapılandırılmasından sonra, daha sonradan herhangi bir üçüncü taraf müdahalesine ihtiyaç duyulmayacaktır. Akıllı sözleşme sisteminin var olması ise, günümüzde pek çok şirketin bu alana yönelmesine yardımcı oldu. Günümüzün en dev firmaları artık bu özelliği kullanarak kendi alanlarını oluşturdular. Durumların bu şekilde olması diğer firmalarında gözünden kaçmadı. Özellikle akıllı sözleşme özelliğinin var olması, pek çok firmayı bu alana itmeye devam ediyor.

Ethereum Nasıl Alınır?

Piyasadaki zirve kripto para primleri arasında olan Etherumu almak ise günümüz şartlarına göre, son derece basittir. Özellikle ülke çapında bu alanda faaliyet gösteren pek çok borsa üzerinden bu parayı satın alabilirsiniz. Bunun için en çok kullanılan adresler ise, Binance, Poloniex, BTC Turk, Bittrex ve Gemini olmaktadır. Özellikle güvenilir ethereum sitesi arayan kişilerin yönelmesi gereken adresler bu şekilde sıralanmıştır. Kişiler bu isimler üzerinden kendi cüzdanlarını oluşturarak bu sayede çok kısa süre içinde yatırıma başlayabilirler.