free web hit counter
Düşük Faizli Tatil Kredisi Veren Bankalar

Düşük Faizli Tatil Kredisi Veren Bankalar

Her sene olduğu gibi 2018 yılında da uygun faizler üzerinden tatil kredisi kampanyaları sunuluyor. Bu kredi kampanyaları sayesinde, kişilerin uzun zamandan beri düşünceli olduğu tatil konusu son derece rahat imkanlar eşliğinde tamamlanabiliyor.

Tatil İçin En Uygun Kredi İmkanı

Tek veya ailenizle birlikte gideceğiniz tatili bankalar tarafından sunulan düşük faizli kredi imkanıyla birlikte gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Bankalar tarafından kişilerin zorlanmayacağı şekilde oluşturulan bu krediler vadelere bölündüğünden dolayı rahatlıkla ödenebilen yapısıyla kullanıcıların memnuniyetini kazanmaktadır. 2018 tatil kredisi veren bankalar aşağıdakiler gibi sıralanmış olup, kendiniz için uygun olanı sağladıkları avantajlara göre seçebilirsiniz:

Akbank Tatil Kredisi

Özel bankalardan biri olan banka, tatile gitmek isteyen kişilere yönelik pek çok fırsatı bünyesinde bulunduruyor. 3 ay ertelemeli kredi imkanı, 36 aya kadar vade imkanı gibi seçenekleri bulunduran banka tatil kredisini %1.19 faiz oranlarıyla sunuyor. Bu hesaba göre banka üzerinden 5 bin TL oranında bir kredi alırsanız, bunu 36 ay vade üzerinden 178 TL’lik taksitle ödemeniz mümkün olacaktır. Öte yandan bankanın kredi verebilmek için aradığı diğer şartlar arasında ise, kredi notu ve gelir belgesi gibi konular geliyor.

Albaraka Türk Tatil Kredisi

Tatil kredisi başvurusu yapabileceğiniz bankalardan biri olan Albaraka Türk, esnek vade oranlarıyla birlikte kredi sağlıyor. En az 1000 TL oranında kredi alabileceğiniz bankanın, %1.55 oranında faiz uygulaması bulunuyor. Banka tarafından belirlenen vade oranları ise en fazla 12 ay olup, kullanıcının buna uygun olarak kredi alması tavsiye ediliyor.

Fibabanka Tatil Kredisi

Yeni bir banka olan Fibabank, müşteri sayısını arttırmak ve daha iyi bir tanıtım yapma amacıyla pek çok kampanyayı bünyesinde bulunduruyor. Bankanın vatandaşlara büyük bir kolaylık sağladığı konulardan biride tatil kredisidir. Bu kredi ile birlikte kişiler 12 ile 24 ay aralığında değişen vadelerle birlikte istedikleri oranlardaki tatil kredisine başvurmanın rahatlığını yaşıyorlar. Bankada 12 aylık vade üzerinden uygulanan faiz oranı 1.19 olurken, 24 aylık vade üzerinden uygulanan faiz oranı ise 1.29 olmaktadır.

Tatil Kredisi Ne Gibi Avantajlar Sunuyor?

Tatil kredisi özellikle ödeme işlemlerini daha kolay hale getirmek için tercih edebileceğiniz bir kredi türü olarak ön plana çıkıyor. Tabi bu krediyi almadan önce banka seçimi öncesi iyi bir araştırma yapmanız gerekiyor. Zira her bankanın sunmuş olduğu faiz ve vade oranlarında değişikliklerin görülmesi mümkün olacaktır. Bankayı araştırdıktan sonra sizin için en uygun olana başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bireysel kredi veya tatil kredisi alırken, internet üzerinden gerekli olan araştırmaları yapabilir ve bu şekilde konunun kıyaslamasını daha rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Başka zamanlarda belkide tatilin bütçesi nedeniyle bu durum oldukça ağır gelirken, tatil kredisi yardımıyla aklınızda yer edinmiş tatil fikirlerini tam olarak hayata geçirebilirsiniz.

Tatil Kredisi İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

Tatil kredisi başvurusunu yapabilmek için bazı belgeleri eksiksiz bir şekilde hazır etmeniz gerekiyor. Bu belgeler arasında ise nüfus cüzdanı, vergi levhası, gelir belgesi, maaş cüzdan fotokopisi, eğer kira geliriniz bulunuyorsa kira kontratı, doğalgaz su veya elektrik faturası belgelerinin hazır edilmesi yeterli olacaktır. Bu şekilde gerekli olan belgelerle birlikte tatil kredisi için tercih ettiğiniz bankanın size en yakındaki şubesine uğrayarak başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde başvuru sürecini biraz daha hızlandırmış olurken, tatil kredisini daha kolay bir şekilde alabilme hakkına sahip olursunuz. Tabi özellikle bankalar tarafından kredi notu konusunun son dere önemli olduğunu ve ilk olarak bankalar tarafından incelenen bir durum olduğunu belirtmek gerekiyor. Kredi notunun yüksekliği tatil kredisine ulaşmayı daha basit bir hale getirecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir