free web hit counter
60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Kredi almayı düşünen vatandaşlar araştırmalarını daha çok uzun vadeli krediler üzerinden yapmaktadır. Uzun vadeli kredi imkanları sayesinde, kişiler almış oldukları krediyi bütçelerini zorlamadan geniş bir zaman aralığında ödeyebilir. Bankalar standart olarak 48 aylık vadeye sahip olan ihtiyaç kredilerini vatandaşlara sunarken, nadir olarakta 60 aylık vade oranına sahip kredi kampanyaları gündeme gelmektedir.

Yazımızda 60 ay vade ile kredi veren bankalar incelemesi yapabilir ve sizin için en uygun olanın hangisi olduğunu çözebilirsiniz.

QNB Finansbank 60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Finansbank, Türkiye çapında beğenilen çalışmalara imzasını atmaya devam ediyor. Özellikle uzun kapsamlı vade oranlarıyla beğenileri toplayan banka, düşük faizlerle ihtiyaç kredisi alımını kolaylaştırıyor.

Banka üzerinden 60 aya varan vade oranlarıyla kredi alabilmek mümkündür. Eğer başvuruda bulunacak olan kişi bir çiftçiyse ve tarım ve hayvancılık alanında kredi almak istiyorsa, o zaman vade oranları 84 aya kadar uzayabilir. Başvurular ise, kredi başvurusunda bulunacak olan kişi tarafından bankaların ilgili şubelerine yapılıyor.

Odeabank 60 Ay Vadeli Kredi

Ülkemizde popülerleşmeye başlayan bankalar arasında bulunan Odeabank, aynı şekilde eğitim ve tadilat alanında 60 aya varan kredi imkanı sağlıyor. Banka uygun faizlerle birlikte kişilerin kredi almasına imkan tanırken, başvurular ise doğrudan şubeler üzerinden gerçekleştiriliyor.

TEB 60 Ay Vadeli Kredi

TEB Bankası üzerinden 50 bin TL’ye kadar kredi alımlarında 60 ay vade imkanından yararlanmak mümkündür. Bankanın bu vade oranına karşılık oluşturmuş olduğu faiz oranı ise %1.45 seviyesinde bulunur. Bankadan kredi alabilmek için, başvuruda bulunan kişiden istenen en önemli şey ise gayrimenkula sahip olmasıdır. Bu gayrimenkulü ipotek ettirerek kişiler bu banka üzerinden kredi alabilirler.

Garanti Bankası 60 Ay Vadeli Kredi

60 ay vadeli kredi veren bankalar arasında yer alan Garanti Bankası, 50 bin TL’ye kadar ihtiyaçlarda bu vade oranını sunuyor. Banka tarafından belirlenmiş olan faiz oranı yüzde 1.34 olurken vade oranına bağlı olarak bu durum değişiyor. Öte yandan 50 bin TL kredi çektiğinizde ise, 1200 TL oranında bir dosya masrafı çıktığını belirtmek gerekiyor. Bu şartlara uyum sağlayan kişilerin bu kredi imkanından yararlanması için en hızlı olarak ise şube başvuruları kişilere öneriliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir